سبد خالی است

چشم انداز و ماموریت

چشم انداز
مطرح شدن به عنوان یکی از الهام بخش ترین مجموعه های تولیدی شیرآلات بهداشتی و دستیابی به جایگاه پنجم در بازار ایران و نفوذ به بازارهای جهانی، جهت ایجاد تجربه ای متفاوت برای بازارهای هدف تعیین شده.

 
ماموریت سازمانی

با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و نیروهای انسانی دانش محور و انگیزه مند، جهت ارائه محصولاتی متنوع و خلاقانه با کیفیتی شایسته و در شان مصرف کنندگان شیرآلات و متناسب با خواسته های آنها به فعالیت می پردازیم.


ارزش های سازمانی
* صداقت اساس ازرشهای ماست که نه تنها در کلام بلکه در عملکرد ما در خصوص مشتریان، کارکنان و جامعه نهادینه شده است.
* ارتقای رضایتمندی مشتریان با دستیابی به توليد محصولاتي خلاقانه و با کیفیت یکپارچه
* پاسخگویی به اعتماد ذینفعان باپایبندی به سلامت سازمانی در تمام سطوح و تاكيد بر بهبود مستمردر جهت ارتقاءکیفیت زندگي تمامي ذينفعان
* احترام متقابل و پیشبرد مفهوم برنده-برنده بین تمام طرف های کسب و کار از مشتریان متعهد گرفته تا پیمانکاران زحمت کش و سرمایه های انسانی با انگیزه
* حفظ طراوت سرمایه های انسانی سازمان و وفادار ساختن آنها در سایه كار تيمي هدفمند و سيستمياتيك، شایسته سالاری، شفافیت، تبادل نظر ، تشویق به یادگیری مداوم و حفظ حرمت و کرامت در جهت خلق ارزش افزوده برای ذینفعان. به عنوان یک سازمان یاد گیرنده و دانش محور.
* ما خود را نسبت به جامعه ای که در آن زندگی می کنیم مسئول می دانیم و این مسئولیت را از طریق همیاری با سازمان های فعال در این زمینه به جا می آوریم. همچنين محصولات ما در کنار طراحی خاص و خلاقانه در راستای ادای مسئولیت های اجتماعی، امکان استفاده بهینه از منابع محدود محيط زيست كه ميراث ما و آيندگان است را فراهم می آورد.

نظرات شما