سفارش شما با موفقیت ثبت شد.
کارشناسان شیرآلات کاویان جهت هماهنگی های بعدی با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر
در صورت تمایل می توانید عکس هایی از فرایند تولید شیرآلاتی که خریداری کرده اید را مشاهده نمایید.

چشم انداز و ماموریت

چشم انداز
مطرح شدن به عنوان یکی از الهام بخش ترین مجموعه های تولیدی شیرآلات بهداشتی و دستیابی به جایگاه پنجم در بازار ایران و نفوذ به بازارهای جهانی، جهت ایجاد تجربه ای متفاوت برای بازارهای هدف تعیین شده.

 
ماموریت سازمانی

با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و نیروهای انسانی دانش محور و انگیزه مند، جهت ارائه محصولاتی متنوع و خلاقانه با کیفیتی شایسته و در شان مصرف کنندگان شیرآلات و متناسب با خواسته های آنها به فعالیت می پردازیم.


ارزش های سازمانی
* صداقت اساس ازرشهای ماست که نه تنها در کلام بلکه در عملکرد ما در خصوص مشتریان، کارکنان و جامعه نهادینه شده است.
* ارتقای رضایتمندی مشتریان با دستیابی به توليد محصولاتي خلاقانه و با کیفیت یکپارچه
* پاسخگویی به اعتماد ذینفعان باپایبندی به سلامت سازمانی در تمام سطوح و تاكيد بر بهبود مستمردر جهت ارتقاءکیفیت زندگي تمامي ذينفعان
* احترام متقابل و پیشبرد مفهوم برنده-برنده بین تمام طرف های کسب و کار از مشتریان متعهد گرفته تا پیمانکاران زحمت کش و سرمایه های انسانی با انگیزه
* حفظ طراوت سرمایه های انسانی سازمان و وفادار ساختن آنها در سایه كار تيمي هدفمند و سيستمياتيك، شایسته سالاری، شفافیت، تبادل نظر ، تشویق به یادگیری مداوم و حفظ حرمت و کرامت در جهت خلق ارزش افزوده برای ذینفعان. به عنوان یک سازمان یاد گیرنده و دانش محور.
* ما خود را نسبت به جامعه ای که در آن زندگی می کنیم مسئول می دانیم و این مسئولیت را از طریق همیاری با سازمان های فعال در این زمینه به جا می آوریم. همچنين محصولات ما در کنار طراحی خاص و خلاقانه در راستای ادای مسئولیت های اجتماعی، امکان استفاده بهینه از منابع محدود محيط زيست كه ميراث ما و آيندگان است را فراهم می آورد.

نظرات شما