سبد خالی است

اخبار کاویان

چرا محصولات کاویان از بهترین شیرآلات ایرانی  است؟ "توکا"ی شیرآلات کاویان به عنوان محصول منتخب مسابقه آیدیران در سال 97، موفق به دریافت نشان 3 ستاره طلایی شد. این محصولِ ساختار شکن برگرفته از فرم پرنده می باشد و به دلیل همین فرم خاص، مراحل تولید این شیر از طراحی و قالب سازی گرفته تا ریخته گری و پرداختکاری پیچیده است.
قبل از خرید شیرآلات، با محصول جدید کاویان آشنا شوید. محصول جدید و انحصاری شیرآلات کاویان با نام آسا به بازار عرضه شد. آسا به معنی آراینده و آسایش دهنده است و نامی مناسب برای این شیر کارتریج 25 می باشد. شیرآلات آسا در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران، برگزار شده در مرداد ماه 97، رونمایی و در دی ماه 97 بصورت انبوه تولید و به بازار ارائه شد.
اعطای تندیس طلایی و جایزه اول بخش طراحی محصول به شیرآلات کاویان در مسابقات آیدیران در سال 94 شیرآلات کاویان در اولین دوره مسابقات سالانه طراحی صنعتی ایران (آیدیران) برگزار شده در مهر ماه ۱۳۹۴، با ارائه طرح کارِن مفتخر به دریافت تندیس طلایی و جایزه اول بخش طراحی محصول گردید.همچنین آقای رالف ویگمن مدیر مسابقات طراحی صنعتی آی اف دیزاین (IF design)آلمان که یکی از مهمترین مسابقات در حیطه طراحی شناخته میشود، در این نمایشگاه حضور یافتند.
دومین همایش تجلیل از واحد های صنعتی و خدماتی حامی حقوق مصرف کنندگان سال93 شیرآلات کاویان پس از دریافت گواهینامه حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال ۹۲، برای دومین دوره نیز منتخب دریافت این گواهینامه گردید.
نظرات شما