سبد خالی است

قوانین و ضوابط فروشگاه

  • صفحه اصلی
  • فروشگاه اینترنتی
  • نکات مهم فروشگاه
  • قوانین و ضوابط فروشگاه

قوانین و ضوابط فروشگاه
ماده ۱: ثبت سفارش و انجام مراحل خرید آنلاین از سایت شیرآلات کاویان به منزله مطالعه و قبول قوانین و ضوابط فروشگاه می باشد لذا توصیه می شود تمامی سفارش دهندگان محترم پیش از خرید متن حاضر را دقیقاً مطالعه نمایند.
ماده ۲: در صورت هر گونه اصلاح و یا تغییری در اصول و قوانین "فروشگاه مجازی شیرآلات کاویان"، تغییرات در همین بخش منتشر خواهد شد.
ماده ۳: موضوع معامله در این فروشگاه اینترنتی، فروش و یا تعویض شیرآلات بهداشتی می باشد.
ماده ۴: در حال حاضر فروش اینترنتی فقط در استان های تهران و البرز انجام می شود .
ماده ۵: به منظور ارائه خدمات مطلوب تر به سفارش دهندگان محترم قبل از انجام خرید، کاربران باید عضو سایت شده و با نام کاربری و کلمه عبور شخصی خود سفارششان را ثبت نمایند. فرآیند عضویت بسیار ساده بود و اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی،کد ملی، آدرس پست الکترونیکی و کلمه عبور مورد نیاز می باشند. لطفا پس از ثبت نام، حتما جهت تایید حساب کاربری خود، ایمیلتان را چک فرمایید.
ماده ۶: بخش پیشنهادات جهت دریافت نظرات مشتریان گرامی با رویکرد بهبود مستمر در ارائه خدمات در سایت قرار گرفته است. ممنون می شویم که در این زمینه هیچ مضایقه نفرمایید.
ماده ۷: بخش پرسش های متداول به منظور برطرف نمودن ابهامات سفارش دهندگان محترم در سایت طراحی و اجرا شده است . در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوالی در خصوص فرآیند خرید مجازی، لطفاً به بخش پرسش های متداول مراجعه فرمایید و چنانچه که در بخش مذکور پاسخ سوال مورد نظرتان را نیافتید با واحد فروش شیرآلات کاویان به شماره 02122981556 تماس حاصل نمایید. همچنین واحد فروش شیر آلات کاویان آماده ارائه مشاوره به متقاضیان محترم می باشد.
نظرات شما