سبد خالی است

مراحل خرید

  • صفحه اصلی
  • فروشگاه اینترنتی
  • راهنمای خرید اینترنتی
  • مراحل خرید

مراحل خرید

پس از ورود به سایت کاویان، برای انتخاب مدل مورد نظر، میتوانید به ۴ روش از منوی محصولات به جستجو بپردازید:
۱. دانلود کاتالوگ: در این حالت می توانید فایلPDF محصولات را در سیستم خود ذخیره و یا برای فرد مورد نظر خود ارسال نمایید. توجه داشته باشید، کاتالوگ محصولات شامل قیمت ها و اطلاعات فنی محصولات نمی باشد و صرفا برای مقایسه ظاهری مدل ها مناسب است.
۲. تمامی محصولات: این منو امکان مشاهده یکپارچه تمامی محصولات و مقایسه آنها را در یک نگاه فراهم آورده است. نحوه کار به این صورت است که ابتدا باید تیک مقایسه محصولاتی را که قصد بررسی آنها را دارید فعال کرده و در نهایت بر روی کادر "مقایسه" کلیک نمایید. اطلاعات فنی و ظاهری محصولات انتخابی بصورت تفکیک شده برای شما فهرست می شود.
۳. برحسب کاربرد: در این منو مدل های مختلف به تفکیک روشویی، توالت، دوش و ظرفشویی نمایش داده شده اند. مزیت این روش این است که در زمان کوتاهی می توان به طور مثال روشویی تمام مدل های شیرآلات کاویان و ویژگی های آنها را با استفاده از گزینه "مقایسه" در کنار هم بررسی کرد.
۴. برحسب ست: در این منو تمام شیرآلات بر اساس نام مدل دسته بندی شده و بیشتر برای افرادی مفید است که قبلا نام یک سِت از محصولات را شنیده یا دیده اند و در حال حاضر قصد چک کردن موارد فنی یا خرید آن را دارند.
پس از انتخاب محصول مورد نظر خود، از هر روشی که محصولات را بررسی کرده باشید (به جز دانلود کاتالوگ) می توانید پس از عضویت در سایت، به راحتی و در صورت موجود بودن کالا بر روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک کرده و تعداد مورد نظر خود را برای هر کالا انتخاب نمایید. سپس میتوانید به ادامه خرید بپردازید یا با کلیک بر روی اتمام خرید به صفحه آدرس گیرنده هدایت شوید. پس از وارد کردن مشخصات خواسته شده و انتخاب نوع پرداخت، شماره پیگیری خود را دریافت کرده و حداکثر طی ۳۶ ساعت سفارش خود را دریافت نمایید. پس از اتمام مراحل خرید، سفارش شما بطور خودکار پردازش خواهد شد و نیازی به تماس مجدد جهت تایید سفارش نمی باشد.

توجه داشته باشید پس از انتخاب شیرآلات مورد نظر خود، جهت خرید لوازمی مانند شلنگ توالت و علم یونیکا به بخش لوازم شیرآلات مراجعه نمایید.


نظرات شما