سبد خالی است
ورود
تاریخ:۱۳۹۴/۰۵/۲۵

پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران مرداد ۹۴

پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران مرداد ۹۴
پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در تاریخ ۱۸ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
شیرآلات کاویان بار دیگر با طرح های جدید خود به نام های کارِن و بیتا موفق به جلب رضایت و توجه بازدیدکنندگان گردید. در طراحی این سِت ها از اِلِمان های طبیعی بهره گرفته شده است. الهام بخشِ کارِن (به معنی شجاع و دلیر)، موجودات دریایی می باشند که در منحنی های دلنشین و طرح مینیمال این سِت خود را نشان می دهند. عملکرد روان و ارگونومی مناسب دسته این طرح باعث راحتی بیشتر استفاده از این محصول می گردد.
بیتا به معنای تک و بی همتا، طرحی دیگر از شیرآلات کاویان است که تداعی کننده وقار و زیبایی قو می باشد. در نمایشگاه تاسیسات سال ۹۳ تنها ظرفشویی این ست به نام قو به نمایش گذاشته شد و بعد از تلاش تیم طراحی و تولید کاویان، سایر قطعات روشویی، توالت و حمام این مدل نیز در نمایشگاه ساختمان سال ۹۴ ارائه شدند.
دیگر نو آوری شیرآلات کاویان در این نمایشگاه در زمینه آبکاری های زیتونی، صدفی و طلایی بود، که مخصوصأ مدل تیدای زیتونی مورد استقبال گسترده بازدیدکنندگان قرار گرفت. این مدل اولین شیر کارتریج ۲۵ تولید شده در ایران جهت صرفه جویی در مصرف آب می باشد و این نکته را ثابت می کند که شیرآلات کاویان در عمل در جهت مصرف بهینه آب می کوشد.

با تشکر از تمامی عزیزانی که از غرفه ما بازدید نموده و مجموعه کاویان را دلگرم نمودند. امید است با ارائه نوآوری ها و خدمات بیشتر و بهتر در خدمت ایران عزیزمان باشیم.
(تعداد بازدید : 2744)
نظرات شما