سبد خالی است

چطور بهترین شیر توالت (دستشویی) را انتخاب کنیم؟

چطور بهترین شیر توالت (دستشویی) را انتخاب کنیم؟

شاید شیر توالت به اندازه سایر شیرآلات در معرض دید نباشد، اما در زیبایی و دکوراسیون حمام و دستشویی و ایجاد فضای مورد نظر بسیار تأثیر گذار است. معمولاً تهیه شیر دستشویی بیشتر با در نظر گرفتن ظاهر شیر توالت توکار یا روکار و قیمت آن انجام می گیرد و موارد مهمی مانند گارانتی شیرآلات بررسی نمی شود. این در حالی است که بهترین شیرآلات توالت علاوه بر کیفیت بالا و قیمت مناسب، دارای ضمانت و خدمات پس از فروش نیز هستند. باید این نکته را در نظر گرفت که یک شیر توالت ارزان لزوماً بهترین انتخاب برای کاربران نیست، چرا که هزینه تعویض و یا تعمیر آن در بلند مدت ممکن است بیشتر از هزینه خرید شیرآلات با کیفیت در همان ابتدای کار باشد.

در این راهنمای جامع انتخاب شیر توالت، مهم ترین نکاتی که در زمان خرید شیر توالت باید مورد توجه قرار گیرند، بررسی می شوند.

شیر توالت اهرمی یا کلاسیک

اولین قدم در زمان خرید شیرآلات، تصمیم گیری در مورد اهرمی و یا کلاسیک بودن آنهاست. همانطور که در مقاله قیمت شیرآلات اهرمی، برتری شیرآلات اهرمی نسبت به شیرآلات کلاسیک مورد بررسی قرار گرفته است، بهتر است شیرآلات توالت نیز از نوع اهرمی خریداری شوند. بطور خلاصه نیاز به تعویض کارتریج شیر اهرمی نسبت به شیرآلات کلاسیک کمتر پیش می‌آید،کار با شیرآلات بهداشتی اهرمی راحت‌تر است و تنوع قیمت و رنگ این نوع شیرآلات بیشتر است. کاربرانی که به دنبال خرید شیر دستشویی ارزان هستند انتخاب های بیشتری پیش روی خود دارند و می توانند انواع قیمت شیر دستشویی را پیش از خرید مقایسه نمایند. بر خلاف آنچه که در خرید شیر ظرفشویی و خرید شیر روشویی اهمیت دارد، تعداد سوراخ های مورد نیاز برای نصب شیر توالت (چه اهرمی و چه کلاسیک) دو عدد و با فاصله استاندارد است.

قیمت شیر دستشویی

قیمت شیر توالت نباید تنها عامل مورد توجه در خرید شیر توالت باشد، بلکه باید در کنار عوامل مانند با کیفیت بودن شیر توالت و استاندارد بودن آن در نظر گرفته شود. شیرآلات توالت استاندارد، دارای گارانتی معتبر هستند چرا که تولید کنندگان به کیفیت آنها اطمینان دارند.

قیمت شیر دستشویی ارزان

شیرآلات دستشویی طرح ها و مدل های مختلفی دارند که مقدار مواد اولیه مورد استفاده در آنها و قیمت آنها با یکدیگر متفاوت است. تفاوت قیمت شیرآلات ارزان کاویان نیز به دلیل تفاوت وزن و تفاوت در پیچیدگی فرایند تولید شیرآلات اهرمی توالت است. ماده اولیه شیرآلات بهداشتی کاویان، آلیاژ شمش برنج استاندارد است که برای تولید تمام محصولات از شیرآلات اهرمی ارزان تا شیرآلات اهرمی لوکس مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین، مراحل کنترل کیفیت تمام شیرآلات کاویان نیز یکسان است و از نظر کیفیت تفاوتی بین شیر توالت ارزان قیمت و شیر توالت لوکس کاویان وجود ندارد.


علاوه بر این ها، نکات کلی تری نیز در زمان تهیه شیر دستشویی باید مورد نظر قرار گیرند که در مقاله خرید بهترین شیرآلات مورد بررسی قرار گرفته اند.

شیرآلات ارزان توالت میشکاشیر توالت ارزان تیداشیر توالت ارزان آواقیمت شیر توالت ارزان دریناشیر توالت ارزان قیمت

قیمت شیر توالت معمولی (متوسط)

قیمت شیرآلات دستشویی کاویان رنج قیمتی متوسط را نیز شامل می شود. بعضی محصولات این گروه مانند شیر توالت پروانه و شیر توالت آنیتا علی رغم قیمت متوسط خود از محصولات انحصاری و ثبت شده شیرآلات کاویان هستند. وزن شیرآلات توالت متوسط نیز تقریباً میان دو گروه شیر دستشویی ارزان قیمت و شیر دستشویی لوکس قرار دارد.

شیرآلات معمولی آنیتا      cheap faucet-best faucet      شیر توالت        شیر توالت آناهیتا با قیمت متوسط      شیر توالت اهرمی آروشا

قیمت شیر دستشویی لوکس

قیمت شیرآلات دستشویی لوکس کاویان، به دلیل طرح خاص تر و وزن بیشتر، بالاتر است و بسیاری از شیرآلات لوکس کاویان از طرح های برتر مسابقه طراحی صنعتی ایران (آیدیران) و دارای خصوصیات منحصربه فرد هستند. تولید شیرآلات دستشویی لوکس مانند شیر دستشویی توکا، بیتا و یا کارن نیز پیچیدگی های بیشتری دارد. ساخت و پرداخت فرم پرنده و یا موجودات دریایی از دل آلیاژ برنج، با اینکه به نظر خشن می آیند، فرایندی با ظرایف بسیار است. جهت مقایسه انواع شیر توالت، می توانید از امکان مقایسه مدل های شیرآلات توالت در فروشگاه اینترنتی شیرآلات کاویان استفاده کنید.

شیر دستشویی لوکس توکا  شیرآلات  توالت لوکس اسا  شیر توالت لوکس نیلا   قیمت شیرآلات لوکس کارن   شیرآلات لوکس توالت بیتا  شیرآلات دستشویی لوکس آرتا   شیر توالت لوکس دیبا    شیر توالت لوکس آوینا      شیر دستشویی لوکس دلسا

شیر توالت توکار

در شیرآلات دستشویی روکار، ساز و کار شیر توالت که درون بدنه آن قرار دارد بر روی دیوار و لوله های خروجی آب نصب می شود. در حالی که در شیرآلات توکار، تنها بخش شیر توالت که بر روی دیوار قابل مشاهده است کاور و دسته های تنظیم آب است. باقی اتصالات و لوازم شیر مانند کارتریج و مغزی توکار درون دیوار قرار می گیرند و قابل مشاهده نیستند. شیر دستشویی توکار از نظر ظاهری مدرن تر و زیباتر است و نظافت آن ساده تر انجام می شود اما فرایند نصب شیرآلات توکار دشوارتر و در صورت نیاز به تعمیر دسترسی به بخش های داخلی آن پیچیده تر است.

شیر توالت رنگی

در رنگ شیر توالت در فضا سازی و بٌعد بخشیدن به محیط تاثیر بسیاری دارد. یکی از ترندهای روز استفاده از آبکاری های آنتیک مانند مسی و زیتونی بر روی شیرآلات توالت مدرن است. باید در نظر داشت بعضی از انواع آبکاری شیرآلات مانند کروم، استیل یا سفید و مشکی با تمام رنگ ها جور هستند و در انواع دکوراسیون ها قابل استفاده هستند. برای خرید شیر توالت می توان انواع شیر توالت را در رنگ های متنوع مقایسه و مناسب ترین آن ها را انتخاب کرد.


با توجه به نکات این راهنمای جامع خرید شیر توالت، می توانید در زمان خرید شیرآلات، بهترین شیر دستشویی را انتخاب کنید. شیر توالت اهرمی ارزان لزوماً در بلند مدت در هزینه های شما صرفه جویی نخواهد کرد مگر اینکه دارای گارانتی معتبر باشد.


استفاده از اين مقاله صرفا با لينک فعال مجاز است.

ارسال نظر
بهروز فروتن 5 ماه قبل
لغو
پاسخ
0-

بیسار عالی بود خیلی خیلی بهره بردم . برام کاربردی بود ممنون که وقتتون رو گذاشتین سپاس🙏🙏

شیر پایه بلند روشویی چه مزایایی دارد؟

معرفی مدل های شیر روشویی اهرمی ارزان کاویان

شیرآلات روشویی از نظر الزامات نصب چه تفاوتی دارند؟

شیرآلات بهداشتی کم مصرف لزوماً فشار آب را کاهش نمی دهد! چرا؟

علت چکه شیر آب چیست؟ چگونه چکه کردن شیر آب را برطرف کنیم؟

چطور بهترین شیر حمام (شیرآلات دوش) را انتخاب کنیم؟

چطور بهترین شیر توالت (دستشویی) را انتخاب کنیم؟

بهترین شیرآلات ایرانی

چطور بهترین شیر ظرفشویی را انتخاب کنیم؟

قیمت خرید و مشخصات شیرآلات اهرمی

آیا می دانید تولید شیرآلات بهداشتی (شیرآلات ساختمانی) چگونه است؟

راهنمای جامع مقایسه و انتخاب بهترین شیر روشویی

قیمت و خرید شیرآلات لوکس کاویان

قیمت شیرآلات ارزان (اقتصادی) و با کیفیت کاویان

مقایسه انواع آبکاری و معرفی بهترین رنگ شیرآلات!

مشکلات قابل حل شیرآلات ظرفشویی

چگونه شیرآلات را تمیز کنیم؟

تولید و ساخت شیرآلات در ایران از چه سالی شروع شد؟

6 نکته درباره صرفه جویی در مصرف آب

تاریخچه شیرآلات در جهان

چرا شيرآب سرد هميشه درسمت راست تنه شيرآلات (از روبرو) قرار دارد؟

نظرات شما