سبد خالی است

قیمت شیرآلات ارزان (اقتصادی) و با کیفیت کاویان

قیمت شیرآلات ارزان (اقتصادی) و با کیفیت کاویان

همیشه اینطور نیست که شیرآلات ارزان، طرحی کاملا معمولی داشته باشند! در بازار هزاران مدل شیر ارزان قیمت با کیفیت های متفاوت موجود است. هنگام خرید شیرآلات ارزان می توان به راحتی با در نظر گرفتن مواردی مانندطراحی خاص و گارانتی معتبر (که نشان از کیفیت بالا و استاندارد بودن شیرآلات دارد)، بهترین شیرآلات ارزان را انتخاب کرد.

قیمت شیرآلات ارزان (اقتصادی) کاویان

پایین تر بودن قیمت شیرآلات ارزان کاویان به دلیل وزن کمتر، طراحی اکونومی و وجود شیرآلات با ظاهری (و نه کیفیتی) شبیه به آنها در بازار است. البته مدل های تیدا و میشکا که در گروه شیرآلات بهداشتی ارزان قرار می گیرد، داستان متفاوتی دارد چرا که از طرح های ثبت شده و انحصاری شیرآلات کاویان است.

شیرآلات ارزان قیمت (اقتصادی) میشکا

شیرآلات بهداشتی ارزان قیمت میشکا از پرفروش ترین شیرآلات کاویان خواهد بود. این ست شیرآلات اقتصادی در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در سال 98 رونمایی و با استقبال بازدیدکنندگان روبرو شد. قیمت شیرآلات ارزان میشکا با توجه به تفاوت ظاهری آن با سایر شیرآلات اهرمی بسیار مناسب است. علاوه بر این از نظر کیفیت با شیرآلات لوکس برابری می کند و استاندارد است.

ست ارزان شیرآلات میشکا

شیرآلات ارزان روشویی میشکا       شیرآلات ارزان توالت میشکا        شیرآلات ارزان حمام میشکا        شیرآلات ارزان ظرفشویی میشکا


شیرآلات ارزان قیمت (اقتصادی) تیدا

شیرآلات تیدا که با الهام از پنگوئن ساخته شده است، ظرافت بی نظیری دارد و از پرفروش ترین شیرآلات کاویان می باشد. تیدا اولین شیر ایرانی کارتریج 25 است که در سال 94 توسط شیرآلات کاویان طراحی و تولید شد.کارکرد نرم کارتریج و پرلاتور بکار رفته در این محصول که با ترکیب میزان آب و هوا، فشار مناسبی را برای آب خروجی از شیر فراهم می آورد. با در نظر گرفتن قیمت شیرآلات اهرمی ارزان موجود در بازار و طراح های تکراری آنها، طرح خاصی مانند تیدا امکان انتخاب متفاوتی را برای مصرف کنندگان ایجاد می کند.

ست شیرآلات ارزان تیدا

cheap faucet-best faucetcheap faucet-best faucetcheap faucet-best faucet cheap faucet-best faucet


شیرآلات ارزان قیمت (اقتصادی) آوا

مدل آوا در سال 97 با توجه به قیمت شیرآلات ارزان موجود در بازار به سبد محصولات شیرآلات کاویان اضافه شد. این شیر کارتریج 35 یک شیر آب کم مصرف و بسیار کاربردی می باشد که برای تمام افرادی که به دنبال خرید شیرآلات ارزان هستند، مناسب است. ممکن است مدل آوا در نظر خریداران دارای ظاهری معمولی باشد اما کیفیت آن توسط واحد کنترل کیفیت شیرآلات کاویان مورد تایید است.

ست شیرآلات آوا

cheap faucet-best faucetcheap faucet-best faucetcheap faucet-best faucetcheap faucet-best faucet

شیرآلات ارزان قیمت (اقتصادی) درینا

شیرآلات اهرمی درینا که ظاهری ساده اما ارگونومی مناسبی دارد در سال 1390 بصورت عمده در شیرآلات کاویان تولید و به بازار عرضه شد. کارتریج 35 و سرشیر کاهنده مصرف آب بکار رفته در ست شیرآلات درینا در عین صرفه جویی در مصرف آب، فشار آب مناسبی را نیز جهت شستشو فراهم می آورد. قیمت شیرآلات ارزان تولید شده توسط شیرآلات کاویان، خرید شیرآلات با کیفیت برای تمامی اقشار جامعه را امکانپذیر می سازد.

ست شیرآلات درینا

cheap faucet-best faucetcheap faucet-best faucetcheap faucet-best faucet cheap faucet-best faucet

شیرآلات ارزان قیمت (اقتصادی) هما

شیرآلات هما دومین طرح شیرآلات کاویان است که در سال 82 طراحی و وارد فرایند تولید شیرآلات شد. این شیرِ در ابتدا بصورت قطعه فروشی وارد بازار شد و از سال 86 پس از ثبت برند کاویان با نام هما و به صورت مونتاژ شده به بازار عرضه شد. شیر هما نسبت به بقیه محصولات گروه شیرآلات ارزان کاویان، وزن بالاتر و ابعاد بزرگتری دارد.

ست شیرآلات هما

cheap faucet-best faucetcheap faucet-best faucet cheap faucet-best faucetcheap faucet-best faucet

آیا تفاوت قیمت شیرآلات ارزان کاویان، کیفیت آنها را تحت تاثیر قرار می دهد؟

از نظر کیفیت تفاوتی بین محصولات شیرآلات کاویان وجود ندارد و ماده اولیه تمامی آنها آلیاژ شمش برنج استاندارد می باشد. طبق استاندارد ایران میزان سرب در این آلیاژ باید پایین تر از 2/5 درصد باشد تا برای سلامتی خطری ایجاد نکند. تقریباً 58 تا 60 درصد این آلیاژ مس و بقیه روی و ناخالصی های مجاز می باشد. کیفیت پرداخت و آبکاری تمامی محصولات شیرآلات کاویان نیز پیش از ارائه به بازار توسط واحد کنترل کیفیت تایید می شود.


نکته بسیار مهم در خرید شیرآلات بهداشتی ارزان، علاوه بر قیمت شیرآلات، خدمات پس از فروش و گارانتی تعویض و تعمیر توسط شرکتی معتبر است. گارانتی نشان دهنده اطمینان تولید کننده به کیفیت محصولات خود است و در صورت نداشتن گارانتی مطمئن شیرآلات، ممکن است بعدا دچار دردسرهای جدی شوید. شیرآلات کاویان، انواع شیر روشویی ارزان، شیر توالت ارزان، شیر حمام ارزان و شیر ظرفشویی ارزان را با 5 سال گارانتی و طرح های انحصاری در سبد محصولات خود قرار داده است.


استفاده از این مقاله صرفا با لینک فعال مجاز است.

ارسال نظر
جبرانی 4 ماه قبل
لغو
پاسخ
1-

عالی 👏👏👏

معرفی مدل های شیر روشویی اهرمی ارزان کاویان

شیرآلات روشویی از نظر الزامات نصب چه تفاوتی دارند؟

شیرآلات بهداشتی کم مصرف لزوماً فشار آب را کاهش نمی دهد! چرا؟

علت چکه شیر آب چیست؟ چگونه چکه کردن شیر آب را برطرف کنیم؟

چطور بهترین شیر حمام (شیرآلات دوش) را انتخاب کنیم؟

چطور بهترین شیر توالت (دستشویی) را انتخاب کنیم؟

بهترین شیرآلات ایرانی

چطور بهترین شیر ظرفشویی را انتخاب کنیم؟

قیمت خرید و مشخصات شیرآلات اهرمی

آیا می دانید تولید شیرآلات بهداشتی (شیرآلات ساختمانی) چگونه است؟

راهنمای جامع خرید بهترین شیر روشویی

قیمت و خرید شیرآلات لوکس کاویان

قیمت شیرآلات ارزان (اقتصادی) و با کیفیت کاویان

مقایسه انواع آبکاری و معرفی بهترین رنگ شیرآلات!

مشکلات قابل حل شیرآلات ظرفشویی

چگونه شیرآلات را تمیز کنیم؟

شروع ساخت شیرآلات در ایران به چه سالی برمی گردد؟

6 نکته درباره صرفه جویی در مصرف آب

تاریخچه شیرآلات در جهان

چرا شيرآب سرد هميشه درسمت راست تنه شيرآلات (از روبرو) قرار دارد؟

نظرات شما