,
سبد خالی است
ورود

شیرآلات ارزان کاویان

 شیرآلات ارزان کاویان

همیشه اینطور نیست که شیرآلات ارزان، طرحی کاملا معمولی داشته باشند! در بازار هزاران مدل شیر ارزان قیمت با کیفیت های متفاوت موجود است. هنگام خرید شیرآلات ارزان می توان به راحتی با در نظر گرفتن مواردی مانند طراحی خاص و گارانتی معتبر (که نشان از کیفیت بالا و استاندارد بودن شیرآلات دارد)، بهترین شیرآلات ارزان را انتخاب کرد.

مدل های شیرآلات ارزان:


انواع ست شیرآلات ارزان قیمت ایرانی

مدل های شیرآلات ارزان قیمت بسیاری در بازار وجود دارد. هرکدام از انواع شیرآلات ارزان کیفیت، فلسفه تولید و ویژگی های خاص خود را دارند. بعضی از آنها صرفاً به قصد ارزان قیمت بودن تولید شده اند و بعضی طرحی خاصی نیز دارند. در ادامه با چند مدل شیرآلات ارزان قیمت شیرآلات کاویان آشنا می شوید.

ست شیرآلات ارزان میشکا

شیرآلات بهداشتی ارزان قیمت میشکا از پرفروش ترین شیرآلات کاویان است. این ست شیرآلات اقتصادی در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در سال 98 رونمایی و با استقبال بازدیدکنندگان روبرو شد. قیمت شیرآلات ارزان میشکا با توجه به تفاوت ظاهری آن با سایر شیرآلات اهرمی بسیار مناسب است. علاوه بر این از نظر کیفیت با شیرآلات لوکس برابری می کند و استاندارد است.

ست ارزان شیرآلات میشکا

شیرآلات ارزان قیمت استاندارد        شیرآلات ارزان قیمت با کیفیت        شیرآلات ارزان حمام میشکا        شیرآلات ارزان قیمت


ست شیرآلات ارزان قیمت تیدا

شیرآلات تیدا که با الهام از پنگوئن ساخته شده است، ظرافت بی نظیری دارد و از پرفروش ترین شیرآلات کاویان می باشد. تیدا اولین شیر ایرانی کارتریج 25 است که در سال 94 توسط شیرآلات کاویان طراحی و تولید شد.کارکرد نرم کارتریج و پرلاتور بکار رفته در این محصول که با ترکیب میزان آب و هوا، فشار مناسبی را برای آب خروجی از شیر فراهم می آورد. با در نظر گرفتن قیمت شیرآلات اهرمی ارزان موجود در بازار و طراح های تکراری آنها، طرح خاصی مانند تیدا امکان انتخاب متفاوتی را برای مصرف کنندگان ایجاد می کند.

قیمت ست شیرآلات ارزان تیدا

ست شیرآلات ارزانست شیرآلات ارزان کرومست شیرآلات ارزان استاندارد قیمت ست شیرآلات ارزان


ست شیرآلات ارزان (اقتصادی) آوا

مدل آوا در سال 97 با توجه به قیمت شیرآلات ارزان موجود در بازار به سبد محصولات شیرآلات کاویان اضافه شد. این شیر کارتریج 35 یک شیر آب کم مصرف و بسیار کاربردی می باشد که برای تمام افرادی که به دنبال خرید شیرآلات ارزان هستند، مناسب است. ممکن است مدل آوا در نظر خریداران دارای ظاهری معمولی باشد اما کیفیت آن توسط واحد کنترل کیفیت شیرآلات کاویان مورد تایید است.

ست شیرآلات آوا

شیرآلات ارزانشیرآلات ارزان بهداشتیشیرآلات ارزان حمامشیرآلات ارزان کاویان

ست شیرآلات ارزان درینا

شیرآلات اهرمی درینا که ظاهری ساده اما ارگونومی مناسبی دارد در سال 1390 بصورت عمده در شیرآلات کاویان تولید و به بازار عرضه شد. کارتریج 35 و سرشیر کاهنده مصرف آب بکار رفته در ست شیرآلات درینا در عین صرفه جویی در مصرف آب، فشار آب مناسبی را نیز جهت شستشو فراهم می آورد. قیمت شیرآلات ارزان تولید شده توسط شیرآلات کاویان، خرید شیرآلات با کیفیت برای تمامی اقشار جامعه را امکانپذیر می سازد.

ست شیرآلات ارزان قیمت  درینا

شیرآلات اهرمی ارزانخرید شیرآلات اهرمی ارزانشیرآلات بهداشتی اهرمی قیمت شیرآلات اهرمی ارزان

ست شیرآلات ارزان قیمت هما

شیرآلات هما دومین طرح شیرآلات کاویان است که در سال 82 طراحی و وارد فرایند تولید شیرآلات شد. این شیرِ در ابتدا بصورت قطعه فروشی وارد بازار شد و از سال 86 پس از ثبت برند کاویان با نام هما و به صورت مونتاژ شده به بازار عرضه شد. شیر هما نسبت به بقیه محصولات گروه شیرآلات ارزان کاویان، وزن بالاتر و ابعاد بزرگتری دارد.

ست شیرآلات ارزان هما

قیمت شیرآلات ارزانشیرآلات بهداشتی ارزان خرید یک دست شیرآلات ارزانشیرآلات ساختمانی ارزان قیمت

قیمت شیرآلات ارزان (اقتصادی) کاویان

پایین تر بودن قیمت شیرآلات ارزان کاویان به دلیل وزن کمتر، طراحی اکونومی و وجود شیرآلات با ظاهری (و نه کیفیتی) شبیه به آنها در بازار است. البته مدل های تیدا و میشکا که در گروه شیرآلات بهداشتی ارزان قرار می گیرد، داستان متفاوتی دارد چرا که از طرح های ثبت شده و انحصاری شیرآلات کاویان است.

آیا پایین تر بودن قیمت ست شیرآلات ارزان، کیفیت آن را تحت تاثیر قرار می دهد؟

اصلی ترین عاملی که کیفیت شیرآلات را تعیین می کند، کیفیت ماده اولیه است. بهترین ماده اولیه برای تولید شیرآلات بهداشتی، آلیاژ شمش برنج استاندارد است. طبق استاندارد ایران، این آلیاژ دارای 58 تا 60 درصد مس و زیر 2.5 درصد سرب و مقداری روی و ناخالصی های مجاز است. در صورتی که ماده اولیه در تولید شیرآلاتْ یکسان و استاندارد باشد، قیمت شیرآلات ارزان به دلیل طرح اکونومی، وزن پایین تر و فرایند تولید ساده تر، از قیمت شیرآلات لوکس پایین تر خواهد بود. انواع ست شیرآلات ارزان در بازار وجود دارد که علاوه بر کیفیت بالا، طرحی منحصر به فرد نیز دارند. مثلاً ست شیرآلات ارزان تیدا و میشکا، دو ست شیرآلات ارزان قیمت انحصاری و ثبت شده شیرآلات کاویان با قیمت اقتصادی هستند.

پس کیفیت شیرآلات ارزان لزوماً پایین نیست! از آنجایی که تشخیص جنس شیرآلات حتی با وزن کردن آن ها به صورت دقیق ممکن نیست، بهتر است در زمان خرید ست شیرآلات ارزان به کیفیت آبکاری و پرداختکاری و گارانتی معتبر نیز در کنار قیمت ست شیرآلات ارزان توجه کنید.

از نظر کیفیت تفاوتی بین محصولات ارزان و لوکس شیرآلات کاویان وجود ندارد و همه دارای ۵ سال گارانتی هستند. کیفیت پرداخت و آبکاری تمامی محصولات شیرآلات کاویان نیز پیش از ارائه به بازار توسط واحد کنترل کیفیت تایید می شود.

نکته بسیار مهم در خرید شیرآلات بهداشتی ارزان، علاوه بر قیمت شیرآلات، خدمات پس از فروش و گارانتی تعویض و تعمیر توسط شرکتی معتبر است. گارانتی نشان دهنده اطمینان تولید کننده به کیفیت محصولات خود است و در صورت نداشتن گارانتی مطمئن شیرآلات، ممکن است بعدا دچار دردسرهای جدی شوید. شیرآلات کاویان، انواع شیر روشویی ارزان، شیر توالت ارزان، شیر حمام ارزان و شیر ظرفشویی ارزان را با 5 سال گارانتی و طرح های انحصاری در سبد محصولات خود قرار داده است.


استفاده از این مقاله صرفا با لینک فعال مجاز است.دسته بندی: دانستنی های شیرآلات بلاگ

ارسال نظر
سامان کولیوند 3 سال قبل
لغو
پاسخ
0-

شیرآلات کاویان عالیه من بیشتر از 5 ساله دارم بدون نقص کار می کنن .

جبرانی 4 سال قبل
لغو
پاسخ
2-

عالی 👏👏👏

راهنمای گام به گام تعمیر گرفتگی و فشار کم شیر آشپزخانه

مزایا و معایب شیرآلات توکار چیست؟

راهنمای خرید شیرآلات توکار

معرفی انواع شیر پیسوار و کاربرد و جنس آن

شیرآلات مدرن؛ کنترل صوتی شیر ظرفشویی تا کاهش ترافیک اطراف سینک!

شیر مخلوط چیست و انواع آن کدام است؟

راهنمای خرید علم دوش

راهنمای ترمیم آبکاری شیرآلات دست دوم در منزل

مزایا و معایب شیرآلات طلایی (براق و مات)

آیا قیمت شیرآلات مورد نظر شما عادلانه است؟

راهنمای جامع خرید شیرآلات استاندارد و باکیفیت

بررسی جنس، کیفیت، مزایا و معایب شیرآلات سفید

شیرآلات بهداشتی کم مصرف لزوماً فشار آب را کاهش نمی دهد! چرا؟

چطور بهترین شیر حمام (شیر دوش حمام) را انتخاب کنیم؟

راهنمای مقایسه و انتخاب بهترین شیر توالت (شیر دستشویی)

بهترین و پرفروش ترین شیرآلات ایرانی

راهنمای مقایسه و انتخاب بهترین شیر ظرفشویی (آشپزخانه)

قیمت خرید و مشخصات شیرآلات اهرمی

آیا می دانید تولید شیرآلات بهداشتی (شیرآلات ساختمانی) چگونه است؟

راهنمای مقایسه و انتخاب بهترین شیر روشویی

قیمت و خرید شیرآلات لوکس کاویان

شیرآلات ارزان کاویان

مقایسه انواع آبکاری و معرفی بهترین رنگ شیرآلات!

تولید و ساخت شیرآلات در ایران از چه سالی شروع شد؟

6 نکته درباره صرفه جویی در مصرف آب

تاریخچه شیرآلات در جهان

چرا شيرآب سرد هميشه درسمت راست تنه شيرآلات (از روبرو) قرار دارد؟

نظرات شما