سبد خالی است

بهترین شیرآلات ایرانی

بهترین شیرآلات ایرانی

سوالاتی مانند بهترین و پرفروش ترین شیرآلات ایرانی کدام است؟ شیرآلات با کیفیت در رتبه بندی شیرآلات ایرانی کدام مدل ها هستند؟ بهترین برند شیرآلات چیست؟ و... در زمان خرید شیرآلات به ذهن می آیند. در این مقاله لیست بهترین شیرآلات ایرانی که در مسابقه طراحی صنعتی آیدیران برنده شده اند، معرفی می شوند که ظاهری خاص و انحصاری دارند.

بهترین شیرآلات ایرانی: توکا

مدل توکای شیرآلات کاویان به عنوان محصول منتخب مسابقه آیدیران در سال 97، موفق به دریافت نشان 3 ستاره طلایی شد. اینست شیرآلات، از شیرآلات ایرانی با کیفیت و برگرفته از فرم پرنده است که به دلیل فرم خاص، مراحل تولید پیچیده ای دارد. وزن این مدل خصوصاً شیر توالت و شیر دوش بالاست و قطعات این شیر ابعاد نسبتاً بزرگی دارند.

بهترین شیرآلات ایرانی

نصب آسان در نظر گرفته شده برای شیر توکا، نصب آن را به راحتی توسط کاربران غیر فنی نیز امکان پذیر می سازد. علاوه بر این کارتریج 35 و سرشیر کاهنده مصرف آب بکار رفته در این شیر، مصرف کننده را از خرید تجهیزات کاهنده مصرف آب بی نیاز می سازد. در عین حال فشار آب مناسب، ارگونومی و چرخش 360 درجه علم روشویی و ظرفشویی این شیر، لذت صرفه جویی در مصرف آب را به کاربر می چشاند. اگر به دنبال خرید شیرآلات ایرانی هستید، توکا می تواند انتخاب مناسبی باشد.

بهترین شیرآلات ایرانی: کارن

پیش از این در سال 94، شیرآلات کاویان برای اولین بار در بین برندهای بهترین شیرآلات ایرانی با طرح کارن، برگزیده مسابقه طراحی صنعتی آیدیران شد. کارن به معنای جسور، از طرح های انحصاری شیرآلات کاویان است که از شیرآلات خارجی و شیرآلات ایرانی کپی برداری نشده است. کارن توسط واحد طراحی شیرآلات کاویان، طراحی و سپس در واحد تولید شیرآلات کاویان تولید آزمایشی و در نهایت تولید انبوده شده است. قیمت شیرآلات کارن در رده قیمت شیرآلات لوکس بازار قرار می گیرد و دلیل این قیمت گذاری طراحی خاص، وزن بالای قطعه و دشواری های تولید آن است.

بهترین برند شیرآلات ایرانی کدام است

بهترین شیرآلات ایرانی: بیتا

شیرآلات کاویان در سال 96، برای بار دوم و به واسطه طرح شیرآلات اهرمی بیتا موفق به دریافت نشان 2 ستاره در مسابقه طراحی صنعتی ایرانی (آیدیران) شد. شیرآلات بیتا نیز از بهترین و پرفروش ترین شیرآلات ایرانی است. طراح آن از پرنده قو الهام گرفته شده است و حس وقار با توجه به علم بلند و تنه متناسب این محصول به بیننده منتقل می شود. پیش از خرید شیرآلات، مشخصات شیرآلات لوکس بیتا در رنگ های طلایی، رزگلد، زیتونی، کروم، سفید، و مشکی را در فروشگاه اینترنتی شیرآلات کاویان مشاهده نمایید.

 کدام برند شیرآلات بهتر است؟

بهترین شیرآلات ایرانی: آسا

به جرأت می توان شیرآلات آسا را در رتبه بندی شیرآلات ایرانی از بهترین شیرآلات ایرانی دانست. بدنه این شیر از شمش برنج تو پُر و به وسیله ماشین آلات دقیق سی ان سی تراشیده شده است که کیفیت بالای آن را در گذر زمان تضمین می کند. پرداخت بدنه این شیر نیز به بهترین شکل ممکن انجام گرفته است، به نحوی که سطحی کاملاً آینه ای و بدون اعوجاج دارد. علاوه بر طرح مینیمال و خاص، صرفه جویی در مصرف آب نیز در طراحی آسا مورد توجه بوده است. همچنین امکان نصب آسان در نظر گرفته شده، نصب شیرآلات توسط کاربران غیرفنی را نیز به سهولت امکانپذیر می سازد.

 رتبه بندی شیرآلات ایرانی

علم تخت مدل آسا به جای چرخش بر روی محور عمودی خود و از نقطه اتصال به تنه شیر، بر روی محور افقی خود و از نقطه اتصال به بخش عمودی علم می چرخد. از طرفی علم مدرن با زاویه 90 درجه، خصوصا در ظرفشویی آسا باعث سهولت شستشوی ظروف می گردد.


در هنگام خرید شیرآلات سوالات زیادی در موردپرفروش ترین شیر روشویی، شیر توالت، شیر حمام و شیر ظرفشویی پیش می آید که پاسخ به آنها نیاز به بررسی دارد. بهترین شیرآلات ایرانی علاوه بر کیفیت بالا، باید ظاهری خاص و طرحی انحصاری نیز داشته باشند تا از پرفروش ترین شیرآلات شوند و چشم ها را خیره کنند.


استفاده از این مقاله صرفا با لینک فعال مجاز است.

شیر پایه بلند روشویی چه مزایایی دارد؟

معرفی مدل های شیر روشویی اهرمی ارزان کاویان

شیرآلات روشویی از نظر الزامات نصب چه تفاوتی دارند؟

شیرآلات بهداشتی کم مصرف لزوماً فشار آب را کاهش نمی دهد! چرا؟

علت چکه شیر آب چیست؟ چگونه چکه کردن شیر آب را برطرف کنیم؟

چطور بهترین شیر حمام (شیرآلات دوش) را انتخاب کنیم؟

چطور بهترین شیر توالت (دستشویی) را انتخاب کنیم؟

بهترین شیرآلات ایرانی

چطور بهترین شیر ظرفشویی را انتخاب کنیم؟

قیمت خرید و مشخصات شیرآلات اهرمی

آیا می دانید تولید شیرآلات بهداشتی (شیرآلات ساختمانی) چگونه است؟

راهنمای جامع مقایسه و انتخاب بهترین شیر روشویی

قیمت و خرید شیرآلات لوکس کاویان

قیمت شیرآلات ارزان (اقتصادی) و با کیفیت کاویان

مقایسه انواع آبکاری و معرفی بهترین رنگ شیرآلات!

مشکلات قابل حل شیرآلات ظرفشویی

چگونه شیرآلات را تمیز کنیم؟

تولید و ساخت شیرآلات در ایران از چه سالی شروع شد؟

6 نکته درباره صرفه جویی در مصرف آب

تاریخچه شیرآلات در جهان

چرا شيرآب سرد هميشه درسمت راست تنه شيرآلات (از روبرو) قرار دارد؟

نظرات شما