,
سبد خالی است
ورود

قیمت و خرید شیرآلات لوکس کاویان

قیمت و خرید شیرآلات لوکس کاویان

تفاوت قیمت شیرآلات لوکس کاویان با بقیه مدل ها ناشی از وزن بالاتر، ارگونومی بهتر، طراحی خاص و دشواری تولیدشان است. تمام شیرآلات اهرمی لوکس کاویان، دارای قابلیت نصب آسان بوده و به راحتی و با دست توسط مصرف کنندگان غیر فنی نیز قابل نصب هستند. خرید شیرآلات لوکس، به دلیل قیمت بالاتر آنها معمولاً به بررسی بیشتری انجام می شود. شیرآلات لاکچری، علاوه بر وزن بیشتر و ابعاد بزرگتر، باید دارای ظرافت و طراحی خاص نیز باشند. در این مقاله لوکس ترین شیرآلات ایرانی معرفی می شوند.

شیرآلات لوکس توکا

ست شیرآلات توکا از بهترین شیرآلات ایرانی و برنده سه ستاره طلایی در مسابقات طراحی صنعتی آیدیران در سال 97 می باشد. فرم این شیر که از پرنده الهام گرفته شده است و حق تولید آن انحصاراً در اختیار شیرآلات کاویان می باشد. کارتریج مورد استفاده در این شیر، کارتریج 35 می باشد که در کنار پرلاتور بکار رفته در سر علم شیر، به مصرف بهینه آب و بدون کاهش فشار آن کمک می کند. علاوه بر این قابلیت، چرخش 360 درجه علم روشویی و علم شیر ظرفشویی شیرآلات توکا، ارگونومی مناسبی را فراهم می آورد. در نهایت، قیمت شیرآلات لوکس توکا نسبت به قیمت شیرآلات لوکس موجود در بازار مناسب است.

luxury faucet-faucet-best faucet

قیمت شیر روشویی لوکس توکا قیمت شیر دستشویی لوکس توکا    قیمت شیر حمام لوکس توکا قیمت شیر ظرفشویی لوکس توکا

شیرآلات لوکس آسا

ست شیرآلات لوکس آسا در مرداد ماه 97 رونمایی و در دی ماه 97 آماده فروش شد. این شیر در گروه شیرآلات فلت قرار می گیرد. علاوه بر طراحی خاص، نکته قابل توجه دیگر پرداخت آینه ای و بدون هیچگونه اعوجاج بدنه آسا می باشد. علاوه بر این، علم ظرفشویی و روشویی ست شیرآلات لوکس آسا به جای محور عمودی بر روی محور افقی خود می چرخد و ابعاد آن باعث سهولت شستشوی ظروف بزرگ می گردد. این مدل شیر اهرمی لوکس نیز دارای کارتریج 25 می باشد و در کنار حفظ فشار آب، یک شیر آب کم مصرف است. قیمت شیرآلات لوکس آسا و سایر مشخصات آن را در صفحه شیرآلات آسا بررسی نمایید.

شیرآلات لوکس

قیمت شیر روشویی لوکس آسا   قیمت شیر دستشویی لوکس آسا    قیمت شیر حمام لوکس آسا    قیمت شیر آشپزخانه لوکس آسا

شیرآلات لوکس آرنیکا

ست شیرآلات لاکچری آرنیکا در نمایشگاه ساختمان تهران در سال 98 رونمایی و با استقبال بازدیدکنندگان روبرو شد. این محصول از لوکس ترین شیرآلات کاویان می باشد و وزن بالایی دارد. سبک کلاسیک و در عین حال مدرن آرنیکا، این شیر اهرمی لوکس، باعث پسندیده شدن آن توسط افراد در سنین و با سلایق مختلف شده است. ست شیرآلات لوکس آرنیکا دارای کارتریج 35 است و 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش دارد.

قیمت شیر روشویی لوکس آرنیکا     قیمت شیر توالت  لوکس آرنیکا     قیمت شیرحمام  لوکس آرنیکا     قیمت شیرظرفشویی لوکس آرنیکا

شیرآلات لوکس نیلا

طراحی شیرآلات فلت نیلا از فروردین 97 و ارائه آن به بازار از دی ماه 97 آغاز شد. نقطه تمایز این شیرآلات لوکس، خارج از مرکز بودن دسته اهرمی روشویی و توالت آن است. کارتریج 25 و سرشیر کاهنده در این شیر لوکس و مدرن، بدون کاهش فشار آب باعث صرفه جویی در مصرف آب می گردد. در عین حال، علم بلند ظرفشویی نیلا با زاویه 90 درجه، سهولت کار با آن هنگام شستشوی ظروف بزرگ را تضمین می کند. علاوه بر این قیمت شیرآلات لوکس نیلا بسیار مناسب است.

قیمت شیرآلات لوکس

قیمت شیر روشویی لوکس نیلا    قیمت شیر توالت لوکس نیلا     قیمت شیر حمام لوکس نیلا      قیمت شیر ظرفشویی لوکس نیلا

شیرآلات لوکس کارن

ست شیرآلات لاکچری کارن در سال 94 مفتخر به دریافت تندیس طلایی در مسابقه طراحی صنعتی ایران شد. در سال 95، پس از 10 ماه تلاش در شیرآلات کاویان، کارن بصورت عمده تولید و به بازار عرضه گشت. فرم شیرآلات لوکس کارن از موجودات دریایی الهام گرفته شده و در این مدل از لبه های تیز پرهیز شده است. دسته اهرمی کارن بصورت اختصاصی و متناسب با بدنه این شیر کارتریج 35 تولید می شود. اگر به دنبال خرید شیرآلات لوکس ایرانی با طرحی خاص هستید و مناسب بودن قیمت شیرآلات لوکس نیز برایتان اهمیت دارد ، مدل کارن انتخاب مناسبی برای شماست.

شیرآلات اهرمی لوکس

قیمت شیر روشویی لوکس کارن     قیمت شیر توالت اهرمی لوکس کارن      قیمت شیرآلات حمام لوکس کارن    قیمت شیرآلات آشپزخانه لوکس کارن

شیرآلات لوکس بیتا

شیرآلات لاکچری بیتا در سال 96، در بخش طراحی محصول مسابقه آیدیران، دو ستاره طلایی دریافت کرد. شیرآلات کاویان، شیر کارتریج 35 بیتا را با الهام از سمبل عشق در طبیعت،"قو" طراحی و تولید کرده است تا تداعی گر آرامش طبیعت در منزل شما باشد. وقار قو، خصوصاً در شیر ظرفشویی بیتا با نگاهی به فرم تنه و علم آبریز آن به چشم می آید. این شیر نیز فروش انبوه شیرآلات لوکس بیتا، پس از 5 ماه تلاش جهت تکمیل طراحی و تولید شیرآلات به صورت آزمایشی، در سال 95 آغاز شد. پیش از خرید شیرآلات لاکچری، حتماً قیمت شیرآلات لوکس بیتا را با قیمت شیرآلات لوکس سایر برندها مقایسه نمایید.

قیمت شیرآلات لوکس

قیمت شیر اهرمی روشویی لوکس بیتا    قیمت شیر اهرمی توالت لوکس بیتا       قیمت شیر اهرمی دوش لوکس بیتا     قیمت شیر اهرمی ظرفشویی لوکس بیتا

شیرآلات لوکس آرتا

شیرآلات لوکس آرتا در سال 90 طراحی و تولید شد و از اولین طرح های انحصاری شیرآلات کاویان می باشد. زوایای قائمه و سطوح تخت این شیر، آرتا را در گروه شیرآلات فلت قرار می دهد. دسته اهرمی این ستِ شیرآلاتِ کارتریج40، به طور اختصاصی برای مدل آرتا طراحی و تولید می شود. قیمت شیرآلات لاکچری آرتا به نسبت سایر مدل های موجود در بازار مناسب است و از پرفروش ترین شیرآلات کاویان می باشد.

قیمت خرید شیرآۀات لوکس

قیمت شیر روشویی لوکس آرتا     شیردستشویی لوکس آرتا      شیرحمام لوکس آرتا     شیرظرفشویی فنری لوکس آرتا

شیرآلات لوکس دیبا

فرم کلاسیک زیبا و ساختار ارگونومیک شیرآلات لوکس دیبا، این ست شیرآلات با کارتریج 35 را جذاب می نماید. نکته مهم در مورد این شیر، رسوب پذیری کمتر سطح آن به دلیل فرم خاص بدنه می باشد. قیمت شیرآلات لوکس دیبا نیز متناسب با قیمت شیرآلات لاکچری سایر برندهای شیرآلات ایرانی می باشد و در سال 97 در سبد محصولات شیرآلات کاویان قرار گرفت.

شیرآلات لوکس ایرانی

 شیرروشویی لوکس دیبا      شیرتوالت لوکس دیبا     شیر حمام لوکس دیبا      شیرظرفشویی لوکس دیبا

شیرآلات لوکس آوینا

مدل آوینا از لوکس ترین شیرآلات اهرمی کاویان است که دارای ظرفشویی دوکاره نیز می باشد. این شیر که از سال 97 به سبد محصولات کاویان اضافه شد تنه ای کشیده و زیبا دارد. فرم کشیده در تمام قطعات مدل شیرآلات آوینا رعایت شده است و یکپارچگی آن ها جالب توجه است. کارتریج بکار رفته در این شیر، کارتریج 35 می باشد. در نهایت، قیمت شیرآلات لوکس آوینا در مقایسه با آسودگی ای که برای کاربران فراهم می آورد مناسب است.

luxury faucet

 شیر روشویی لاکچری دیبا شیر توالت لاکچری دیبا  شیر حمام  لاکچری دیبا شیر ظرفشویی لاکچری دیبا

شیرآلات لوکس دلسا

بدنه این ست شیرآلات از ماشین کاری مقاطع (به اصطلاح شمش تو پُر برنج) توسط ماشین آلات CNC تولید می گردد. حرکت علم روشویی و ظرفشویی ست لوکس دلسا بسیار روان بوده و موجب رضایت کاربران می باشد. علاوه بر این، به دلیل فرم بدنه این شیر، میزان رسوب پذیری سطح آن پایین بوده و دردسر نظافت کمتری دارد. این شیرِ کارتریج 35، از سال 97 به محصولات شیرآلات کاویان اضافه شد. قیمت شیرآلات لوکس دلسا را در سایت شیرآلات کاویان مشاهده نمایید.

شیر اهرمی لوکس

شیرآلات لوکس روشویی دلساشیرآلات لوکس توالت دلسا شیرآلات لوکس حمام دلساشیرآلات لوکس ظرفشویی دلسا

شیرآلات لوکس ظرفشویی دوکاره و روشویی پایه بلند

در صورت نیاز به شیرآلات لوکس برای دکوراسیون های خاص شیر ظرفشویی دوکاره و شیر روشویی پایه بلند از سال 97 در سبد محصولات شیرآلات کاویان موجود است. شیر ظرفشویی دوکاره برای افرادی که تمایل دارند شیر تسویه آب نیز داشته باشند، بهترین انتخاب است و شیر روشویی پایه بلند برای روشویی های کابینتی مناسب است.

شیرآلات لوکس روشویی پایه بلندشیر ظرفشویی لوکس وانیا شی ظرفشویی لاکچری آیرالشیر ظرفشویی دیواری لوکس

شیرآلات لوکس رنگی کاویان

تمام شیرآلات لوکس کاویان در رنگ های مختلفی آماده فروش می باشند که هر رنگ، فرآیند آبکاری متفاوتی دارد. بطور مثال آبکاری طلایی و رزگلد شیرآلات کاویان به روش PVD انجام می شود که بسیار مقاوم است، آبکاری سفید و مشکی به روش پودری-کوره ای انجام می شود و آبکاری زیتونی به روش الکترولاک.

شیرآلات ظرفشویی رنگی لاکچریشیر ظرفشویی سفید لوکس آرتا شیر ظرفشویی لوکس کارن مشکیشیر ظرفشویی طلایی لوکس بیتا

در زمان خرید شیرآلات لوکس، قیمت شیرآلات، یکی از اولین نکاتی است که باید در مورد آن تصمیمی گیری شود. قیمت شیرآلات لوکس به دلیل وزن بیشتر و مدل خاص تر آن ها معمولاً بیشتر است. در حال حاضر انواع شیرآلات لاکچری در بازار موجود است؛ با کمی تحقیق می توانید بهترین شیرآلات مدل های خاص شیرآلات لوکس اهرمی را شناسایی و در لیست مقایسه خود قرار دهید. در میان شیرآلات لوکس ایرانی، تعدادی از مدل های شیرآلات کاویان به عنوان برگزیدگان مسابقه طراحی صنعتی ایران برگزیده شده اند.

استفاده از این مقاله صرفا با لینک فعال مجاز است.دسته بندی: دانستنی های شیرآلات بلاگ

راهنمای گام به گام تعمیر گرفتگی و فشار کم شیر آشپزخانه

مزایا و معایب شیرآلات توکار چیست؟

راهنمای خرید شیرآلات توکار

معرفی انواع شیر پیسوار و کاربرد و جنس آن

شیرآلات مدرن؛ کنترل صوتی شیر ظرفشویی تا کاهش ترافیک اطراف سینک!

شیر مخلوط چیست و انواع آن کدام است؟

راهنمای خرید علم دوش

راهنمای ترمیم آبکاری شیرآلات دست دوم در منزل

مزایا و معایب شیرآلات طلایی (براق و مات)

آیا قیمت شیرآلات مورد نظر شما عادلانه است؟

راهنمای جامع خرید شیرآلات استاندارد و باکیفیت

بررسی جنس، کیفیت، مزایا و معایب شیرآلات سفید

شیرآلات بهداشتی کم مصرف لزوماً فشار آب را کاهش نمی دهد! چرا؟

چطور بهترین شیر حمام (شیر دوش حمام) را انتخاب کنیم؟

راهنمای مقایسه و انتخاب بهترین شیر توالت (شیر دستشویی)

بهترین و پرفروش ترین شیرآلات ایرانی

راهنمای مقایسه و انتخاب بهترین شیر ظرفشویی (آشپزخانه)

قیمت خرید و مشخصات شیرآلات اهرمی

آیا می دانید تولید شیرآلات بهداشتی (شیرآلات ساختمانی) چگونه است؟

راهنمای مقایسه و انتخاب بهترین شیر روشویی

قیمت و خرید شیرآلات لوکس کاویان

شیرآلات ارزان کاویان

مقایسه انواع آبکاری و معرفی بهترین رنگ شیرآلات!

تولید و ساخت شیرآلات در ایران از چه سالی شروع شد؟

6 نکته درباره صرفه جویی در مصرف آب

تاریخچه شیرآلات در جهان

چرا شيرآب سرد هميشه درسمت راست تنه شيرآلات (از روبرو) قرار دارد؟

نظرات شما