,
سبد خالی است
ورود

حمامی کلاسیک و دنج

حمامی کلاسیک و دنج
حمامی کلاسیک و دنج
فرض کنید در دوران کلاسیک، عصر کلاه گیس های سفید و ظرافت بی اندازه زندگی می کنید و رازهای زیادی دارید مثلا حمامی پنهان، پشت درِ مخفی اتاق خصوصیتان. تریستان باتِرفیلد با الهام از این دوره کلاسیک، حمامی دنج و خصوصی را طراحی کرد.

حمامی برای یک ملکه
همانند حمام های قرن ۱۸، این حمام نیز پر از لوازم و تزئینات گران بها و جزئیات کار دست به رنگ های صورتی و قرمز کم رنگ است. باتِرفیلد می گوید استفاده از رنگ ساده ترین راه برای مدرن سازی فضاست. حتی اتاقی طراحی شده بر اساس دوران گذشته نیز به واسطه رنگ های بکار رفته در آن می تواند متعلق به دنیای معاصر باشد.
در مرکز اتاق، روشویی لوکس اما کارآمدی قرار گرفته است که شیرآلات و لوازم نقره ای رنگ آن به اتاق صورتی جلوه ای خاص می بخشد.
برای افزودن به زیبایی اتاق شومینه ای چوبیِ کار دست با پوششی سفید رنگ نیز در این حمام تعبیه شده است. ترکیب این عناصر همراه با کاشی های مرمرین کف، فضایی گرم و در عین حال شاهانه ایجاد می کند که برای هر حمام سلطنتی ضروری است.

اتاق مخفی
یک دیوار متحرک، حمامی باشکوه و مزین را آشکار می کند. این اتاق، سقفی بلندتر و چلچراغی بزرگ دارد. همچنین برای مدرن سازی خوشاید فضا، آینه بزرگ پشت حمام به یک صفحه نمایش مجهز است.
رویکرد باتِرفیلد به طراحی بیشتر به نحوه بیان توسط مواد و رنگ های بکار گرفته شده برمی گردد؛ نکته تعیین کننده هم همین تأثیری است که این نحوه بیان بر روی بیننده می گذارد و او را درگیر می کند.


دسته بندی: دانستنی های دکوراسیون بلاگ

راهنمای خرید و مقایسه انواع روشویی

راهنمای خرید و مقایسه انواع سینک ظرفشویی

حمامی دریایی

حمامی کلاسیک و دنج

حمامی رویایی و آرامش بخش

نظرات شما