,
سبد خالی است
ورود

حمامی رویایی و آرامش بخش

حمامی رویایی و آرامش بخش
استراحتگاه سبز
تصور کنید زیر سایه درختان حمام می گیرید و در گرمای لطیف جنگل استراحت می کنید. این رؤیا توسط نیکی و اُلیور با ساخت استراحتگاه سبز برای مرکز طراحی کوهلِر به واقعیت پیوست.
بواسطه رابطه عمیق بین انسان و طبیعت، این اتاق به عنوان محل استراحتی آرام طراحی شد. طراحان این حمام، روند جابجایی فرد میان فضای کاری شلوغ روزانه و فضای آرامش بخش شخصی را در نظر داشته اند و حتی فرد در فضایی شخصی خود نیز با باز و بسته کردن پرده های کشویی حمام امکان کنترل حریم خصوصی و تغییر ترکیب اتاق را دارد.

مواد ارگانیک از منابع تجدید پذیر
در فرآیند ساخت یک حمام سازگار با طبیعت، نیکی و اُلیور تماماً از مواد طبیعی و پایدار استفاده کرده اند. چوب ها از منابع تجدید پذیر تأمین شده اند، حوله ها از رشته های بامبو بافته شده اند، توالت فرنگی از چوب پنبه و کوسن ها و نشیمنگاه توالت از ضایعات کارخانه کمربندسازی که در غیر این صورت دور ریخته می شده، ساخته شده اند. لوازم موجود در حمام نیز بعضاً از مواد پایدار هستند مثلا گلدان هایی شیشه ای قبلا بطری نوشابه بودند که با اندک کار دوباره بر روی آنها به زیبایی با این حمام تطبیق یافته اند.

طرحی از دل طبیعت
ترکیب چوب تیره زیر سینک با پنل های جداساز شفاف و سازگار با محیط زیست، گوشه کاملاً دنجی را برای استحمام کننده فراهم می آورد. ورقه های متحرک برگ مانندِ نصب شده در بالای وان حمام، نوری ملایم همانند نور عصرگاهی از لابلای شاخه های درختان، منتشر می کنند. تمامی عناصر به کار گرفته شده در این فضا با ریتم طبیعت هماهنگ است.
سنگریزه های خاصی که جهت کف سازی مورد استفاده قرار گرفته اند، پاهای حمام گیرنده را نوازش می کنند، اسپری های بدن و سر دوشی ها تجربه آب درمانی را برای فرد تداعی می کند.. همچنین افراد می توانند دما و فشار آب و الگوی اسپری کردن آب را به دلخواه با فشار یک دکمه تنظیم کنند.


دسته بندی: دانستنی های دکوراسیون بلاگ

راهنمای خرید و مقایسه انواع روشویی

راهنمای خرید و مقایسه انواع سینک ظرفشویی

حمامی دریایی

حمامی کلاسیک و دنج

حمامی رویایی و آرامش بخش

نظرات شما