سبد خالی است
دانستنی های شیرآلات

قیمت شیرآلات لوکس کاویان

قیمت شیرآلات لوکس کاویان

قیمت شیرآلات لوکس کاویان

از نظر قیمت شیرآلات، محصولات کاویان به سه دسته شیرآلات لوکس، شیرآلات با قیمت متوسط و شیرآلات ارزان قیمت (به صرفه) تقسیم می گردند. تفاوت قیمت شیرآلات لوکس کاویان با بقیه مدل ها ناشی از وزن بالاتر، ارگونومی بهتر، طراحی خاص و دشواری تولیدشان است. تمام شیرآلات اهرمی لوکس کاویان، دارای قابلیت نصب آسان شیرآلات بوده و به راحتی و با دست توسط مصرف کنندگان غیر فنی نیز قابل نصب هستند.

جهت خرید اینترنتی شیرآلات می توانید راهنمای خرید بهترین شیرآلات را مطالعه فرمایید.

شیرآلات لوکس توکا

شیرآلات توکا از بهترین شیرآلات ایرانی و برنده سه ستاره طلایی در مسابقات طراحی صنعتی آیدیران در سال 97 می باشد. فرم این شیر که از پرنده الهام گرفته شده است و حق تولید آن انحصاراً در اختیار شیرآلات کاویان می باشد. کارتریج مورد استفاده در این شیر، کارتریج 35 می باشد که در کنار پرلاتور بکار رفته در سر علم شیر، به مصرف بهینه آب و بدون کاهش فشار آن کمک می کند. علاوه بر این قابلیت، چرخش 360 درجه علم روشویی و علم شیر ظرفشویی شیرآلات توکا، ارگونومی مناسبی را فراهم می آورد. در نهایت، قیمت شیرآلات لوکس توکا نسبت به قیمت شیرآلات لوکس موجود در بازار مناسب است.

luxury faucet-faucet-best faucet

luxury faucet-best faucet    luxury faucet-best faucet    luxury faucet-best faucet  luxury faucet-best faucet

 

شیرآلات لوکس آسا

شیرآلات لوکس آسا در مرداد ماه 97 رونمایی و در دی ماه 97 آماده فروش شد. این شیر در گروه شیرآلات فلت قرار می گیرد. علاوه بر طراحی خاص، نکته قابل توجه دیگر پرداخت آینه ای و بدون هیچگونه اعوجاج بدنه آسا می باشد. علاوه بر این، علم ظرفشویی و روشویی آسا به جای محور عمودی بر روی محور افقی خود می چرخد و ابعاد آن باعث سهولت شستشوی ظروف بزرگ می گردد. این مدل لوکس نیز دارای کارتریج 25 می باشد و در کنار حفظ فشار آب، یک شیر آب کم مصرف است. قیمت شیرآلات لوکس آسا و سایر مشخصات آن را در صفحه شیرآلات آسا بررسی نمایید.

luxury faucet-faucet-best faucet

luxury faucet-best faucet    luxury faucet-best faucet     luxury faucet-best faucet    luxury faucet-best faucet

شیرآلات لوکس نیلا

طراحی شیرآلات فلت نیلا از فروردین 97 و ارائه آن به بازار از دی ماه 97 آغاز شد. نقطه تمایز این شیرآلات لوکس، خارج از مرکز بودن دسته اهرمی روشویی و توالت آن است. کارتریج 25 و سرشیر کاهنده در این شیر لوکس و مدرن، بدون کاهش فشار آب باعث صرفه جویی در مصرف آب می گردد. در عین حال، علم بلند ظرفشویی نیلا با زاویه 90 درجه، سهولت کار با آن هنگام شستشوی ظروف بزرگ را تضمین می کند. علاوه بر این قیمت شیرآلات لوکس نیلا بسیار مناسب است.

cheap faucet-faucet-best faucet

luxury faucet-best faucet    luxury faucet-best faucet     luxury faucet-best faucet      luxury faucet-best faucet

شیرآلات لوکس کارن

کارن در سال 94 مفتخر به دریافت تندیس طلایی در مسابقه طراحی صنعتی ایران شد. در سال 95، پس از 10 ماه تلاش در شیرآلات کاویان، کارن بصورت عمده تولید و به بازار عرضه گشت. فرم شیرآلات لوکس کارن از موجودات دریایی الهام گرفته شده و در این مدل از لبه های تیز پرهیز شده است. دسته اهرمی کارن بصورت اختصاصی و متناسب با بدنه این شیر کارتریج 35 تولید می شود. اگر به دنبال شیرآلات لوکس ایرانی با طرحی خاص هستید و مناسب بودن قیمت شیرآلات لوکس نیز برایتان اهمیت دارد ، مدل کارن انتخاب مناسبی برای شماست.

luxury faucet-faucet-best faucet

luxury faucet-best faucet     luxury faucet-best faucet      luxury faucet-best faucet    luxury faucet-best faucet

شیرآلات لوکس بیتا

ست شیرآلات بیتا در سال 96، در بخش طراحی محصول مسابقه آیدیران، دو ستاره طلایی دریافت کرد. شیرآلات کاویان، شیر کارتریج 35 بیتا را با الهام از سمبل عشق در طبیعت،"قو" طراحی و تولید کرده است تا تداعی گر آرامش طبیعت در منزل شما باشد. وقار قو، خصوصاً در شیر ظرفشویی بیتا با نگاهی به فرم تنه و علم آبریز آن به چشم می آید. این شیر نیز فروش انبوه شیرآلات لوکس بیتا، پس از 5 ماه تلاش جهت تکمیل طراحی و تولید شیرآلات به صورت آزمایشی، در سال 95 آغاز شد. پیش از خرید شیرآلات لاکچری، حتماً قیمت شیرآلات لوکس بیتا را با قیمت شیرآلات لوکس سایر برندها مقایسه نمایید.

luxury faucet-faucet-best faucet

luxury faucet-best faucet    luxury faucet-best faucet       luxury faucet-best faucet     luxury faucet-best faucet

شیرآلات لوکس آرتا

شیرآلات لوکس آرتا در سال 90 طراحی و تولید شد و از اولین طرح های انحصاری شیرآلات کاویان می باشد. زوایای قائمه و سطوح تخت این شیر، آرتا را در گروه شیرآلات فلت قرار می دهد. دسته اهرمی این ستِ شیرآلاتِ کارتریج 40، به طور اختصاصی برای مدل آرتا طراحی و تولید می شود. قیمت شیرآلات لاکچری آرتا به نسبت سایر مدل های موجود در بازار مناسب است و شیرآلات آرتا از پرفروش ترین شیرآلات کاویان می باشد.

luxury faucet-faucet-best faucet

luxury faucet-best faucet    luxury faucet-best faucet     luxury faucet-best faucet    luxury faucet-best faucet

شیرآلات لوکس دیبا

فرم کلاسیک زیبا و ساختار ارگونومیک شیرآلات لوکس دیبا، این ست شیرآلات با کارتریج 35 را جذاب می نماید. نکته مهم در مورد این شیر، رسوب پذیری کمتر سطح آن به دلیل فرم خاص بدنه می باشد. قیمت شیرآلات لوکس دیبا نیز متناسب با قیمت شیرآلات لاکچری سایر برندهای شیرآلات ایرانی می باشد و در سال 97 در سبد محصولات شیرآلات کاویان قرار گرفت.

luxury faucet-faucet-best faucet

luxury faucet-best faucet     luxury faucet-best faucet    luxury faucet-best faucet     luxury faucet-best faucet

شیرآلات لوکس آوینا

مدل آوینا از لوکس ترین شیرآلات اهرمی کاویان است که دارای ظرفشویی دوکاره نیز می باشد. این شیر که از سال 97 به سبد محصولات کاویان اضافه شد تنه ای کشیده و زیبا دارد. فرم کشیده در تمام قطعات مدل شیرآلات آوینا رعایت شده است و یکپارچگی آن ها جالب توجه است. کارتریج بکار رفته در این شیر، کارتریج 35 می باشد. در نهایت، قیمت شیرآلات لوکس آوینا در مقایسه با آسودگی ای که برای کاربران فراهم می آورد مناسب است.

luxury faucet-faucet-best faucet

luxury faucet-best faucetluxury faucet-best faucet luxury faucet-best faucetluxury faucet-best faucet

شیرآلات لوکس دلسا

بدنه این ست شیرآلات از ماشین کاری مقاطع (به اصطلاح شمش تو پُر برنج) توسط ماشین آلات CNC تولید می گردد. حرکت علم روشویی و ظرفشویی ست لوکس دلسا بسیار روان بوده و موجب رضایت کاربران می باشد. علاوه بر این، به دلیل فرم بدنه این شیر، میزان رسوب پذیری سطح آن پایین بوده و دردسر نظافت کمتری دارد. این شیرِ کارتریج 35، از سال 97 به محصولات شیرآلات کاویان اضافه شد. قیمت شیرآلات لوکس دلسا را در سایت شیرآلات کاویان مشاهده نمایید.

luxury faucet-faucet-best faucet

luxury faucet-best faucetluxury faucet-best faucet luxury faucet-best faucetluxury faucet-best faucet

شیرآلات لوکس ظرفشویی تک و ظرفشویی دوکاره

در صورت نیاز به شیرآلات لوکس برای دکوراسیون های خاص ، ظرفشویی تک کاره، ظرفشویی دوکاره و روشویی پای بلند از سال 97 در سبد محصولات شیرآلات کاویان موجود است. روشویی پایه بلند برای سینک هایی که محل قرارگیری شیرآلات بیرون از سینک می باشد مناسب است. شیر ظرفشویی دوکاره برای افرادی که تمایل دارند در محل ظرفشویی خود شیر تسویه آب نیز داشته باشند، بهترین انتخاب است.

luxury faucet-best faucetluxury faucet-best faucet luxury faucet-best faucetluxury faucet-best faucet

شیرآلات لوکس رنگی کاویان

تمام شیرآلات لوکس کاویان در رنگ های مختلفی آماده فروش می باشند که هر رنگ، فرآیند آبکاری متفاوتی دارد. بطور مثال آبکاری طلایی و رزگلد شیرآلات کاویان به روش PVD انجام می شود که بسیار مقاوم است، آبکاری سفید و مشکی به روش پودری-کوره ای انجام می شود و آبکاری زیتونی به روش الکترولاک. برای اطلاع از رنگ بندی شیرآلات کاویان به کادرهای رنگ زیر هر شیر در صفحه محصولات یا همان خرید شیرآلات توجه نمایید.

luxury faucet-best faucetluxury faucet-best faucet luxury faucet-best faucetluxury faucet-best faucet

 

استفاده از این مقاله صرفا با لینک فعال مجاز است.

قیمت شیر ظرفشویی ارزان تا لوکس - خرید شیر ظرفشویی

قیمت شیرآلات اهرمی - خرید شیرآلات اهرمی

آیا می دانید تولید شیرآلات بهداشتی (شیرآلات ساختمانی) چگونه است؟

قیمت شیر روشویی ارزان تا لوکس - خرید شیر روشویی

قیمت شیرآلات لوکس کاویان

قیمت شیرآلات ارزان (اقتصادی) و با کیفیت کاویان

چند نکته برای انتخاب رنگ آبکاری شیرآلات

مشکلات قابل حل شیرآلات ظرفشویی

چگونه شیرآلات خود را تمیز کنیم؟

شروع ساخت شیرآلات در ایران به چه سالی برمی گردد؟

6 نکته درباره صرفه جویی در مصرف آب

تاریخچه شیرآلات در جهان

چرا شيرآب سرد هميشه درسمت راست تنه شيرآلات (از روبرو) قرار دارد؟

نظرات شما